Німецькі ЗМІ повідомили про кібератаки, яким протягом декількох останніх днів піддавалися критична інфраструктура і банківська система Німеччини. За даними щоденної газети BILD, її джерела відносять кібератаки на рахунок кіберзлочинного угруповання Fancy Bear.

Газета BILD заявляє, що Федеральне управління з інформаційної безпеки Німеччини (Bundesamt für Sicherheit in der Informationstechnik, BSI) підтвердило факт кібератаки вранці в середу, 30 червня, але влада заперечує цей факт.

Згідно з повідомленням BILD, кілька джерел повідомили їй, що причиною атаки могла бути помста за санкції щодо Росії, а також спроба Росії запобігти посиленню санкцій відносно Олександра Лукашенка. Крім того, атаки могли бути відповіддю на можливе відключення РФ від міжнародної платіжної системи Swift.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як перенести Ваші контакти з iOS на Android за допомогою iCloud, Gmail або Google Drive? ІНСТРУКЦІЯ

Як вибрати найкращий iPad 2021? ПОРАДИ

Як віддалено вийти з Gmail на загубленому пристрої? ІНСТРУКЦІЯ

Майнінг криптовалют: що таке Taproot та який захист у Bitcoin

Дослідження на основі відкритих джерел: де та як використовується? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Wi-Fi зі специфічною назвою мережі виводить з ладу iPhone. Як виявилося, якщо підключитися до бездротової мережі з символьною назвою, то модуль зависає, при цьому потім його можна включити. Проблема стосується всіх моделей iPhone, в тому числі найновіших. Збій можна перемогти тільки за допомогою повного скидання налаштувань.

Також у продуктах Microsoft в 2020 році виявлено 1268 уразливостей, що є рекордним числом. У період з 2016 по 2020 рік кількість уразливостей в рішеннях американської компанії збільшилася на 181%.

Microsoft оновлює OneDrive в Інтернеті та Android основними функціями редагування фотографій. Серед функцій редагування, які зараз підтримує OneDrive, Ви можете обрізати, обертати та вносити коригування світла та кольору у фотографії. Microsoft також пропонує кілька інших функцій для версії програми OneDrive для Android. Тепер Ви можете передавати фотографії на пристрій із підтримкою Chromecast і дозволяти іншим спостерігати, як Ви гортаєте їх у прямому ефірі.

Окрім цього, в Україні заблокували мережу сall-центрів РФ, які збирали особисті дані українців. Організатори залучали до роботи до 150 операторів, які працювали у дві зміни.