Google вирішила реалізувати в своєму браузері Chrome режим “тільки HTTPS”, який оновить всі незашифровані HTTP-з’єднання до HTTPS, де це можливо.

Поки що новий режим “тільки HTTPS” знаходиться на стадії розробки в Chrome Canary 93. Розробники вже додали відповідні налаштування в інтерфейс браузера, але самого функціонала, що перетворює HTTP в HTTPS, поки ще немає. Чи з’явиться новий режим в наступній стабільної версії, Chrome 93, запланованої до виходу в серпні 2021 року, на даний момент невідомо.

В цей час в Chrome 93 є нова мітка chrome://flags/#https-only-mode-setting, яка після включення додає в налаштування безпеки браузера опцію “Завжди використовувати безпечне з’єднання”.

Google почала роботу над новим режимом “тільки HTTPS” після того, як Mozilla додала аналогічний функціонал в версію Firefox 83.

Раніше в цьому місяці Microsoft також додала функцію автоматичного переходу на HTTPS в свій флагманський браузер Edge.

В цей час близько 82,2% від усіх сайтів в інтернеті підтримують з’єднання по HTTPS. Як раніше повідомляли виробники браузерів, щодня на HTTPS доводиться від 90% до 95% від всього трафіку в Інтернеті.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як перенести Ваші контакти з iOS на Android за допомогою iCloud, Gmail або Google Drive? ІНСТРУКЦІЯ

Як вибрати найкращий iPad 2021? ПОРАДИ

Як віддалено вийти з Gmail на загубленому пристрої? ІНСТРУКЦІЯ

Майнінг криптовалют: що таке Taproot та який захист у Bitcoin

Дослідження на основі відкритих джерел: де та як використовується? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Wi-Fi зі специфічною назвою мережі виводить з ладу iPhone. Як виявилося, якщо підключитися до бездротової мережі з символьною назвою, то модуль зависає, при цьому потім його можна включити. Проблема стосується всіх моделей iPhone, в тому числі найновіших. Збій можна перемогти тільки за допомогою повного скидання налаштувань.

Також у продуктах Microsoft в 2020 році виявлено 1268 уразливостей, що є рекордним числом. У період з 2016 по 2020 рік кількість уразливостей в рішеннях американської компанії збільшилася на 181%.

Microsoft оновлює OneDrive в Інтернеті та Android основними функціями редагування фотографій. Серед функцій редагування, які зараз підтримує OneDrive, Ви можете обрізати, обертати та вносити коригування світла та кольору у фотографії. Microsoft також пропонує кілька інших функцій для версії програми OneDrive для Android. Тепер Ви можете передавати фотографії на пристрій із підтримкою Chromecast і дозволяти іншим спостерігати, як Ви гортаєте їх у прямому ефірі.

Окрім цього, в Україні заблокували мережу сall-центрів РФ, які збирали особисті дані українців. Організатори залучали до роботи до 150 операторів, які працювали у дві зміни.