Тисячі користувачів у всьому світу скаржаться на несподіваний збій у роботі відеоплеєрів, домашніх кінотеатрів і кіносистем Samsung Blu-ray.
Проблеми почалися одночасно в п’ятницю, 19 червня, коли почали з’являтися перші скарги на офіційних форумах підтримки Samsung, форумі Reddit і в Twitter.
Характер неполадок залежить від моделі пристрою, але найчастіше користувачі стикаються з тим, що відразу після ввімкнення відеоплеєри потрапляють в петлю перезавантажень. Деякі також скаржаться на дивний звук, що видається пристроями, що намагаються зчитати дані з диска, коли його навіть немає в дисководі. Серед інших проблем користувачі також відзначають раптове вимкнення пристрою через кілька секунд після ввімкнення і відсутність реакції на команди і натиснення кнопок.
Причина масових збоїв в роботі пристроїв Samsung поки невідома. На думку деяких користувачів, всьому виною невдале оновлення прошивки, однак проблема навряд чи в цьому. Збої сталися в роботі самих різних моделей пристроїв. Крім того, великі виробники електроніки на зразок Samsung зазвичай не розсилають оновлення прошивки одночасно такій великій кількості пристроїв, та ще й в п’ятницю ввечері.
Найімовірніше, причиною масових збоїв послужило закінчення терміну дії SSL-сертифіката, який використовується пристроями Samsung для підключення до серверів компанії по HTTPS. У минулому з такою ж проблемою стикалися і інші виробники, в тому числі Google і Cisco.
Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
ОГЛЯД УСІХ ПЛАНШЕТІВ ВІД APPLE: ЯКИЙ IPAD ВАРТИЙ ВАШОЇ УВАГИ?
ЯК ЛЕГКО ПЕРЕЙТИ З ANDROID НА IOS? ІНСТРУКЦІЯ
ЯК ШУКАТИ ТА ВІДКРИВАТИ БУДЬ-ЯКІ ФАЙЛИ НА ВАШОМУ КОМП’ЮТЕРІ ЧЕРЕЗ КОМАНДНИЙ РЯДОК?
ОГЛЯД П’ЯТИ ФУНКЦІЙ ANDROID 11, ЧЕРЕЗ ЯКІ ВАРТО ОНОВИТИСЯ
ЯК ПЕРЕВІРИТИ ОПЕРАТИВНУ ПАМ’ЯТЬ НА ПОМИЛКИ ТА ВИПРАВИТИ ЇХ? – ІНСТРУКЦІЯ
Нагадаємо, в Україні розпочав роботу новий електронний сервіс check.gov.ua, який дозволяє перевіряти оплату державних послуг онлайн без надання паперових квитанцій. За допомогою сервісу можна перевіряти квитанції в електронній формі, а не надавати їх в паперовому вигляді з мокрою печаткою до відповідних державних органів.
Зауважте, 39-річний мешканець села Олешник, що на Закарпатті, розробив шкідливе програмне забезпечення для зламу екаунтів користувачів соцмереж. Придбавши програму через створений чоловіком канал у загальнодоступному месенджері, та встановивши на свій гаджет, клієнти отримували змогу зламувати мережеві екаунти користувачів соцмереж.
Також Facebook тестує нову функцію для Messenger, яка дозволяє краще захищати Ваші повідомлення від сторонніх очей. Користувачеві потрібно буде підтвердити свою особу, використовуючи Face ID, Touch ID або свій пароль, перш ніж він зможе переглянути свою папку “Вхідні”, навіть якщо телефон уже розблокований.
Окрім цього, Twitter оголосив, що видалив понад 30 000 облікових записів, які проводили державну пропаганду. Ідентифікована як така, що належить Китаю, найбільша з трьох мереж містила 23 750 облікових записів. Мережа займалася цілою низкою маніпулятивних скоординованих заходів, в основному використовуючи різні китайські мови та діалекти для поширення геополітичних наративів, сприятливих для Комуністичної партії Китаю.
До речі, останні оновлення для Windows 10 підвищують безпеку платформи, але, на жаль, вони також містять неприємні помилки, які роблять неможливим друк, викликаючи збої у принтерів. Звіти користувачів на Reddit та форумі Microsoft Answers показують, що проблема стосується різних моделей принтерів HP, Canon, Panasonic, Brother та Ricoh.