Новий пристрій Apple Card Family стане гарним рішенням для сімейних пар та великої родини. Тепер Ви можете бути співвласником картки Apple з іншим користувачем, а також надати дітям чи іншим членам родини доступ до неї. Відстеження транзакцій всіх учасників швидко і в одному місці стане важливою перевагою для користувачів Apple Card Family. Ця новинка була випущена разом з iOS 14.6 у травні 2021 року.

Як працює Apple Card Family?

Ця функція дозволяє двом людям бути співвласниками однієї картки Apple і надати доступ до цієї картки іншим членам групи спільного користування. Отже, сім’я з двома батьками та трьома дітьми може мати двох батьків як співвласників, які дозволяють дітям отримувати доступ до своєї картки для здійснення платежів. Goldman Sachs співпрацює з Apple щодо цієї функції та приймає всі рішення щодо платежів та кредитів. Це означає, що саме компанія буде вирішувати, чи отримаєте Ви збільшення кредитного ліміту. Користувачі iOS можуть додати до своєї групи до п’яти людей, поділившись з ними своєю карткою Apple за допомогою Apple Wallet. Щоб бути членом групи, Вам має бути 13 повних років і більше. Члени сім’ї, які не досягли 18 років, мають статус “учасники”, а співвласниками можуть бути лише двоє. Співвласники можуть переглядати історію покупок та обмежувати закупки інших в групі. Платежі відстежуються на iPhone і перелічуються на одному щомісячному рахунку. Окремо відображаються витрати кожного користувача, загальна сума витрат за цей місяць, а також загальна сума звіту. Варто зауважити, що є можливість переглянути суми витрат за днями, місяцями або роками.

Які функції доступні користувачам?

Привілеї користувача з Apple Card Family різняться залежно від того, співвласником він є або учасником.

Співвласники облікового запису можуть робити такі речі:

  • додавати або видаляти учасників групи;
  • переглядати діяльність учасника та співвласника;
  • отримувати повідомлення про витрати учасників;
  • встановлювати ліміти витрат.

У той час учасники групи можуть:

  • переглядати їх транзакції та інформацію про рахунок;
  • вибирати кредитну звітність, якщо їм більше 18 років;
  • витрачати кредитний ліміт рахунку.

Все, що Вам потрібно для налаштування Apple Card Family, – це сумісний iPhone або iPad з найновішою ОС Apple та обліковий запис Apple Card із увімкненою функцією Family Sharing. Ви можете подати заявку на картку Apple безпосередньо зі свого iPhone, або в Інтернеті.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як завантажити дані Google Maps? ІНСТРУКЦІЯ

Психічне здоров’я у дітей від соцмереж і смартфонів не страждає – ДОСЛІДЖЕННЯ

Як створити надійний пароль? ПОРАДИ

Як вберегти свої банківські рахунки від кіберзлочинців? ПОРАДИ

Що таке FLoC Google і як він буде відстежувати Вас в Інтернеті?

До речі, пандемія спричинила нову хвилю цифрової трансформації у всьому світі. І державні установи не залишилися осторонь цього процесу. Завдяки розширенню цифрової інфраструктури, зокрема створенню нових додатків та сервісів, віддалених робочих місць та переходу в хмарне середовище, кількість потенційних векторів атак збільшилася.

Також повністю модульний ноутбук з ОС Windows від Framework тепер готовий до попереднього замовлення за базовою ціною у $999. Клієнти можуть розміщувати замовлення на веб-сайті Framework. 13,5-дюймовий ноутбук складається повністю з модульних деталей, включаючи материнську плату, яку ви можете легко поміняти та замінити.

Кілька редакцій Windows 10 версій 1803, 1809 та 1909 досягли кінця обслуговування (EOS), починаючи з травня , про що Microsoft нагадала нещодавно. Пристрої з випусками Windows 10, які досягли EoS, більше не отримуватимуть технічну підтримку, а також щомісячні виправлення помилок та безпеки, щоб захистити їх від останніх виявлених загроз безпеки.

Окрім цього, після вступу в силу нової політики Google в описі додатків з’явиться додатковий розділ з інформацією про те, до яких даними має доступ продукт. У розробників буде можливість розповісти користувачам про те, для чого додаткам потрібен доступ до тих або інших даних і як їх обробка впливає на загальну функціональність.