Сервіс YouTube зазнав жорсткої критики через те, що, на думку деяких експертів та організацій, рівень захисту неповнолітніх користувачів там є неадекватним.
Незважаючи на те, що компанія вже зробила ряд кроків, щоб захистити дітей від невідповідних відео, включаючи запуск спеціального додатка для дітей, вона планує зробити крок далі, використовуючи технологію штучного інтелекту для автоматичного обмеження за віком відео, які неприйнятні для користувачів віком до 18 років. Засоби вставлення відео на сторонні веб-сайти також будуть обмежені, пише Slashgear,
Представники YouTube детально розповіли про свій план розширення використання технології машинного навчання у своєму блозі, пояснивши, що незабаром компанія буде використовувати штучний інтелект для виявлення та автоматичного обмеження за віком відео, які, ймовірно, не підходять для дітей та підлітків. В ідеалі автори контенту на YouTube вручну мають обмежувати вміст під час завантаження на сервіс, але, як зазначає YouTube, не всі користувачі знаходять час для цього.
Щоб компенсувати час, коли користувачі не обмежують свої відео віком глядача, YouTube використовує машинне навчання, щоб знаходити відео та передавати їх своїй команді модераторів для перегляду.
Нещодавно оголошена зміна є кроком уперед, тому що вилучає участь людини з процесу, щоб замість цього автоматично встановити вікові обмеження для відео. Після обмеження глядачі повинні будуть увійти в свій обліковий запис, щоб перевірити, чи достатньо вони дорослі для перегляду вмісту.
Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
Як обмежити перегляд небажаного контенту для дітей у TikTok? Поради для батьків
10 кращих застосунків для Android та iOS, які допоможуть Вам у навчанні
Чому слід оновлювати програмне забезпечення? Поради
Як заблокувати небажаний контакт у Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ
Як зупинити відстеження небажаними програмами Вашої точної геолокації? ІНСТРУКЦІЯ
Як скопіювати файли на USB-накопичувач на Chromebook? – ІНСТРУКЦІЯ
Нагадаємо, виявили нову шпигунську кампанію проти користувачів Android, в рамках якої зловмисники поширюють “Pro-версію” TikTok. Шкідливе ПЗ здатне захоплювати контроль над базовими функціями пристрою – робити фотографії, читати і відправляти SMS-повідомлення, здійснювати телефонні дзвінки і запускати додатки.
Також співробітники компанії Facebook вручну переглядають запити на розкриття інформації користувачів, не перевіряючи електронні адреси тих, хто запитує доступ до порталів, призначених виключно для співробітників правоохоронних органів. Іншими словами, будь-хто, у кого є електронна адреса, може отримати доступ до порталів, де правоохоронні органи запитують дані про користувачів Facebook і WhatsApp.
З’явилася офіційно ОС Android 11, яка розповсюджується серед компаній-виробників смартфонів та розробників Android. Остання версія мобільної ОС Google фокусується на трьох ключових темах – людське життя, елементи керування та конфіденційність – і робить їх більш помітними на Вашому смартфоні.
Фахівці Колумбійського університету провели дослідження на предмет безпеки Android-додатків, і 306 додатків містили серйозні криптографічні уразливості. Найпоширенішими проблемами опинилися використання небезпечного генератора псевдовипадкових чисел, непрацюючі хеш-функції, використання режиму роботи CBC, повторне використання паролів (в тому числі ненадійних) тощо.
Уразливість BLURtooth можуть використовувати хакери для перезапису ключів аутентифікації Bluetooth. За допомогою уразливості BLURtooth зловмисник може маніпулювати компонентом CTKD для перезапису ключів аутентифікації Bluetooth і таким чином отримати доступ до підтримуючих Bluetooth сервісів і додатків на тому ж пристрої.