Компанія Rokid створила окуляри T1, що дозволяють вимірювати температуру у людей.

У теплових окулярах Rokid T1 використовується інфрачервоний датчик для визначення температури у 200 осіб протягом двох хвилин на відстані до трьох метрів. Пристрої оснащені процесором Qualcomm, 12-мегапіксельною камерою і функцією доповненої реальності – для голосового управління пристроєм без допомоги рук, запису відео і фотозйомки.

Як повідомив ресурс TechCrunch, китайський стартап має намір почати продажі окулярів у США з метою допомогти підприємствам, закладам та правоохоронним органам у виявленні заражених COVID-19. Компанія планує укласти угоди з американськими лікарнями та місцевими муніципалітетами.

Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

На час карантину під час Вашої роботи вдома існує більша загроза бути підданим кіберзламу, ніж би Ви виконували завдання в офісі. Щоб зменшити ризики інфікування шкідливими програмами та підвищити безпеку віддаленого доступу,  дотримуйтесь наступних правил.

Нагадаємо, компанії Apple і Google об’єдналися, щоб створити систему відстеження контактів з хворими коронавірусом на iOS і Android.

Також понад 300 облікових записів Zoom виявили на одному з форумів у Даркнеті, де викладаються та продаються різні особисті дані.

Якщо Ваш смартфон потрапить до чужих рук, уся Ваша конфіденційна інформація може бути використана у зловмисних цілях. Саме тому важливо потурбуватися про безпеку своїх даних задовго до втрати чи викрадення телефону.

Як запевняють в Apple, користувач в масці не може пройти аутентифікацію за допомогою сканера особи Face ID, проте фахівці з Tencent Xuanwu Lab довели зворотне.