Влада Великобританії може відмовитися від свого рішення дозволити Huawei виступити в якості постачальника мереж 5G.

Як повідомляється в звіті Національного центру кібербезпеки Центру урядового зв’язку (GCHQ) Великобританії, опублікованому The Telegraph, введені США санкції проти Huawei “змусять компанію використовувати ненадійні технології, тим самим наражаючи на небезпеку Великобританію”.

“Ми розглядаємо вплив додаткових санкцій США проти Huawei на британські мережі. Це безперервний процес, і ми будемо оновлювати його в установленому порядку”, – повідомляється в заяві уряду Великобританії.

Незважаючи на тиск з боку США, Великобританія продовжила реалізацію планів, в рамках яких Huawei виступала постачальником мережевої інфраструктури 5G на початку нинішнього року. Устаткування Huawei має використовуватися тільки для “неосновних” елементів мережі і обмежена 35% поставок. Як стверджував британський прем’єр-міністр Борис Джонсон, на той момент не було відповідних альтернатив технологій Huawei, які в цей час широко поширені в британських мережах зв’язку.

Як повідомило джерело виданню Bloomberg, Борис Джонсон готується відмовитися від використання технології Huawei вже в цьому році, хоча точний графік поки не підтверджений.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ОЧИСТИТИ КЕШ ТА ФАЙЛИ COOKIES У БРАУЗЕРІ FIREFOX? – ІНСТРУКЦІЯ

ПОРАДИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ СВОЇХ ДОДАТКІВ ДЛЯ IPHONE АБО IPAD

ЯК ЗАПОБІГТИ ДЕФРАГМЕНТАЦІЇ ТВЕРДОТІЛОГО НАКОПИЧУВАЧА SSD? ІНСТРУКЦІЯ

НАВІЩО ПОТРІБЕН МЕНЕДЖЕР ПАРОЛІВ ТА ЯК ПРАВИЛЬНО ЙОГО ОБРАТИ?

ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE ЗБИРАТИ ВАШІ ДАНІ ТА НАЛАШТУВАТИ ЇХНЄ АВТОВИДАЛЕННЯ? ІНСТРУКЦІЯ

Ноутбук та рідина – це погана комбінація, але трапляються випадки, коли вони все ж таки “об’єднуються”. Про те, що робити, якщо це сталося, читайте у статті.

Також після тестування стало відомо, що надзвичайно популярний сьогодні додаток – TikTok, зберігає вміст буфера обміну кожні кілька натискань клавіш. Цей факт насторожив багатьох користувачів, але TikTok лише один із 53 додатків, які зберігають інформацію про користувачів таким чином.

Стало відомо, що мешканець Житомирщини підмінив міжнародного мобільного трафіку на понад півмільйона гривень. Крім цього, встановлено інші злочинні осередки які здійснюють підміну міжнародного трафіку в різних регіонах країни.

До речі, хакери використовували шкідливе програмне забезпечення, через яке викрадали реквізити банківських електронних рахунків громадян США, Європи, України та їхні персональні дані. Зокрема, через електронні платіжні сервіси, у тому числі заборонені в Україні російські, вони переводили викрадені гроші на власні рахунки у вітчизняних та банках РФ і привласнювали.

Хакери зараз користуються сервісом Google Analytics для крадіжки інформації про кредитні картки із заражених сайтів електронної комерції. Відповідно до звітів PerimeterX та Sansec, хакери зараз вводять шкідливий код, призначений для крадіжки даних на компрометованих веб-сайтах.