Через одинадцять місяців після того, як компанія Microsoft офіційно припинила технічну підтримку операційної системи Windows 7, Google нарешті закликала розробників Chromium припинити використання цієї ОС.

“Я не пам’ятаю рішення вимагати Windows 10, але здається неминучим, що це станеться в якийсь момент, і, можливо, навіть зараз. Останнім часом було кілька збоїв в роботі Windows 7, і в кінцевому підсумку їх виправлення стає дорогим”, – зазначив інженер Брюс Доусон із Google.

У новому повідомленні компанія Google підтвердила, що Windows 7 більше не підходить для розробки Chromium, і Windows 10 тепер є обов’язковою вимогою. Оскільки Windows 7 тепер є непідтримуваної операційною системою, при спробі розробників створити свої додатки для Chromium буде відображатися спеціальне повідомлення про помилку.

Повідомлення призначене тільки для розробників, а браузери на базі Chromium продовжать працювати з Windows 7. Розробники, які все ще використовують Chromium, повинні або перейти на Windows 10, або спробувати додатки, такі як Process Explorer, для виявлення проблем із Chromium в Windows 7.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як безпечно робити покупки в Інтернеті на новорічні свята? Поради

Як безпечно організовувати і брати участь в онлайн-зустрічах?

Як дізнатися, коли було встановлене основне оновлення Windows 10? ІНСТРУКЦІЯ

Як увімкнути зникаючі повідомлення у WhatsApp? – ІНСТРУКЦІЯ

Топ-15 смартфонів із найшвидшою зарядкою

Зверніть увагу, генеральні прокурори десяти американських штатів подали антимонопольний позов проти Google. Вони звинувачують компанію в змові з Facebook і порушення законодавства про рекламу в Інтернеті.

Окрім цього, три мільйони користувачів стали жертвами шкідливих розширень для браузерів Chrome і Edge. Ці розширення викрадали персональні дані і перенаправляли користувачів на фішингові сайти.

До речі, американська компанія SolarWinds розпочала розслідування кіберінціденту, під час якого зловмисникам вдалося використати продукти SolarWinds в атаках на державні і приватні організації США. Кіберзлочинці змогли скомпрометувати систему збирання софту, яку використовують для моніторингової платформи Orion

Нагадаємо, що iOS 14.3 і iPadOS 14.3 отримали виправлення 11 проблем безпеки, серед яких є настільки серйозні, що зловмисник може виконати код на пристроях iPhone і iPad. Для експлуатації двох найсерйозніших багів хакеру досить використовувати спеціально підготовлений файл шрифту, за допомогою якого можна запустити шкідливий код в системі жертви.