Microsoft працює над виправленням проблеми, яка блокує завантаження і установку на пристрої Azure Virtual Desktop останніх оновлень безпеки через сервіс оновлення Windows Server Update Services (WSUS).

“Ми вивчаємо проблему, пов’язану з тим, що пристрої під управлінням Windows 10 Enterprise multi-session, версія 1909, можуть не завантажувати оновлення, випущені після травня 2021 року. Це видно в налаштуваннях служби Windows Update, де відображається повідомлення “Всі  оновлення встановлені”, навіть якщо після травня 2021 роки ніяких оновлень не встановлювалося”, – повідомила Microsoft.

Проблема зачіпає як клієнтську (Windows 10 Enterprise multi-session, версія 1909), так і серверну (Windows Server multi-session, версія 1909) платформи.

До тих пір, поки не вийде виправлення, Microsoft запропонувала два варіанти тимчасового вирішення проблеми.

Перший варіант полягає в розгортанні на порушених пристроях оновлених образів, включаючи всі оновлення безпеки Azure Marketplace. Другий варіант необхідний в разі, коли повторне розгортання образів не представляється можливим, і передбачає завантаження оновлень з сайту Microsoft Update Catalog і установку їх вручну.

“Ви можете завантажити оновлення з Microsoft Update Catalog у вигляді файлів оновлення Microsoft (.msu) і розгорнути їх за допомогою Вашого рішення для управління. Ці завантаження представляють собою файли Microsoft Update (.msu). Ви можете додати ці файли в свою систему управління кінцевими точками і розгорнути на пристроях, що працюють під управлінням Windows 10 Enterprise або Education, версія 1909”, – повідомила Microsoft.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як перенести Ваші контакти з iOS на Android за допомогою iCloud, Gmail або Google Drive? ІНСТРУКЦІЯ

Як вибрати найкращий iPad 2021? ПОРАДИ

Як віддалено вийти з Gmail на загубленому пристрої? ІНСТРУКЦІЯ

Майнінг криптовалют: що таке Taproot та який захист у Bitcoin

Дослідження на основі відкритих джерел: де та як використовується? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Wi-Fi зі специфічною назвою мережі виводить з ладу iPhone. Як виявилося, якщо підключитися до бездротової мережі з символьною назвою, то модуль зависає, при цьому потім його можна включити. Проблема стосується всіх моделей iPhone, в тому числі найновіших. Збій можна перемогти тільки за допомогою повного скидання налаштувань.

Також у продуктах Microsoft в 2020 році виявлено 1268 уразливостей, що є рекордним числом. У період з 2016 по 2020 рік кількість уразливостей в рішеннях американської компанії збільшилася на 181%.

Microsoft оновлює OneDrive в Інтернеті та Android основними функціями редагування фотографій. Серед функцій редагування, які зараз підтримує OneDrive, Ви можете обрізати, обертати та вносити коригування світла та кольору у фотографії. Microsoft також пропонує кілька інших функцій для версії програми OneDrive для Android. Тепер Ви можете передавати фотографії на пристрій із підтримкою Chromecast і дозволяти іншим спостерігати, як Ви гортаєте їх у прямому ефірі.

Окрім цього, в Україні заблокували мережу сall-центрів РФ, які збирали особисті дані українців. Організатори залучали до роботи до 150 операторів, які працювали у дві зміни.