Windows 11 має щонайменше 18 нових стильних шпалер для робочого столу, створених у Барселоні Six N. Five Studio. З роздільною здатністю 3840×2400 кожна відповідає стандарту 4K і складається з шести тем. Давайте подивимось на них.

Світлі та темні теми

Як виглядають нові шпалери Windows 11

Шпалери Windows 11 за замовчуванням мають абстрактний шар із синім шаром, який нагадує гладку закручену тканину. Він доступний на світло-сірому тлі для теми “Windows (світла)” та на темному тлі для теми “Windows (темна)”.

Glow

Як виглядають нові шпалери Windows 11

Тема Glow включає чотири варіації подібного сферичного об’єкта (що викликає планету в космосі), освітленого різнокольоровими вогнями, з яскравими відтінками зеленого, синього, пурпурового та фіолетового.

Захоплений рух

Як виглядають нові шпалери Windows 11

Тема “Захоплений рух” містить абстрактні завитки, стрічки, шари та бульбашки, освітлені переважно червоною, оранжевою та фіолетовою палітрою. Деякі абстрактні матеріали на шпалерах мають текстури, схожі на тканини, які додають дивовижних деталей до кожного зображення.

Схід сонця

Як виглядають нові шпалери Windows 11

Тема “Схід сонця” демонструє чотири фотографічних пейзажі, які зображують схід сонця над засніженої місцевістю із сумішшю льоду, трав, гір та вічнозеленого лісу. Кожне зображення також включає водойму біля центру, що відображає сонце та ділянки місцевості навколо нього.

Потік

Як виглядають нові шпалери Windows 11

“Потік” продовжує стиль, який можна побачити за замовчуванням у світлих і темних темах Windows (із закрученим синім об’єктом), і нарощує його за допомогою ненасичених абстрактних завитків кольорового світло-блакитного, світло-зеленого, рожевого та сірого кольорів. Вони прості та елегантні.

Створіть власні теми

Як виглядають нові шпалери Windows 11

Звичайно, як і кожній версії Windows, Ви також можете встановити власні шпалери робочого столу з будь-якого зображення на вашому ПК, якщо відкриєте Налаштування та перейдете до Персоналізація>Фон. І Ви навіть можете створити їх на власні теми з відповідними кольорами підсвічування Windows, світлим і темним режимом тощо.

Джерело: How-To Geak

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як перенести Ваші контакти з iOS на Android за допомогою iCloud, Gmail або Google Drive? ІНСТРУКЦІЯ

Як вибрати найкращий iPad 2021? ПОРАДИ

Як віддалено вийти з Gmail на загубленому пристрої? ІНСТРУКЦІЯ

Майнінг криптовалют: що таке Taproot та який захист у Bitcoin

Дослідження на основі відкритих джерел: де та як використовується? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Wi-Fi зі специфічною назвою мережі виводить з ладу iPhone. Як виявилося, якщо підключитися до бездротової мережі з символьною назвою, то модуль зависає, при цьому потім його можна включити. Проблема стосується всіх моделей iPhone, в тому числі найновіших. Збій можна перемогти тільки за допомогою повного скидання налаштувань.

Також у продуктах Microsoft в 2020 році виявлено 1268 уразливостей, що є рекордним числом. У період з 2016 по 2020 рік кількість уразливостей в рішеннях американської компанії збільшилася на 181%.

Microsoft оновлює OneDrive в Інтернеті та Android основними функціями редагування фотографій. Серед функцій редагування, які зараз підтримує OneDrive, Ви можете обрізати, обертати та вносити коригування світла та кольору у фотографії. Microsoft також пропонує кілька інших функцій для версії програми OneDrive для Android. Тепер Ви можете передавати фотографії на пристрій із підтримкою Chromecast і дозволяти іншим спостерігати, як Ви гортаєте їх у прямому ефірі.

Окрім цього, в Україні заблокували мережу сall-центрів РФ, які збирали особисті дані українців. Організатори залучали до роботи до 150 операторів, які працювали у дві зміни.