Зараз фітнес-трекери стали звичним явищем, і обладнання, яке ми використовуємо, щоб підтримувати форму, стає дедалі розумнішим. Однак найновіше тренажерне обладнання для високотехнологічного спорту може Вас здивувати, як пише PC Magazine.  До Вашої уваги – “розумна” скакалка Hyrope.

Hygear  позиціонує себе як розумну фітнес-компанію і вже пропонує розумний домашній тренажерний зал Gear 1 та щойно випустила розумну скакалку під назвою Hyrope. Це саме те, про що Ви думаєте – скакалка з можливістю відстежувати ваші тренування та цілі у фітнесі за допомогою програми.

Hyrope пропонує інтерактивні та персоналізовані тренування із зворотним зв’язком у реальному часі через додаток. Можна встановити особисті цілі для верхньої частини тіла, нижньої частини тіла та загалом всього організму, переглянути статистику тренувань, включаючи кількість стрибків, швидкість, темп та спалювання калорій, та залишатись мотивованим, використовуючи цілий ряд цілей та досягнень. Hygear обіцяє щомісяця додавати нові класи та програми, “керовані експертами”.

Якщо Ваш основний спортінвентар – це скакалка, Hyrope тепер доступна  для попередніх замовлень вартістю 39 доларів з безкоштовною доставкою, тоді як зазвичай вона коштує 84 долари. У коробці ви знайдете дві ручки, 3 метри сталевого канату, покритого ПВХ, два замки проти ковзання мотузки, дві кришки наконечників мотузки та пару батарей AAA. У вартість входить доступ до програми Hygear за один рік підписки. Після цього щомісячна підписка коштує 17 доларів, і згідно з веб-сайтом Hygear воно автоматично поновлюється після закінчення першого року.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

FaceTime для Windows: як користуватися – ІНСТРУКЦІЯ

Чому перевірка готовності Вашого ПК до Windows 11 видає неможливість встановлення?

Як безпечно користування соціальними мережами? ПОРАДИ

В Україні поширюється онлайн-грумінг: як захистити Ваших дітей? ПОРАДИ

Що можуть Google та Apple віддалено зробити з Вашим смартфоном?

Як “скинути” рекламний ідентифікатор на Android? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Google видалила з Play Store дев’ять Android-додатків, в цілому завантажених 5,8 млн разів, що, як виявилося, викрадали облікові дані користувачів для авторизації в Facebook.

Щоб виявити, які пристрої “розумного” будинку атакують найбільше, експерти налаштували і підключили до Інтернету уявний “розумний” будинок, що містив різні пристрої – від смарт-телевізорів і термостатів до камер відеоспостереження, принтерів і “розумних” чайників.

Винахідник інтернету сер Тім Бернерс-Лі продав на аукціоні Sotheby’s оригінальний код, за допомогою якого він колись створив Інтернет.

Окрім цього, компанія Apple 30 червня відкрила офіційний офіс в Україні – компанія планує самостійно ввозити техніку в Україну та контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії в Україні.