Важко відрізнити химерні сутички ботів Twitter від справжніх твітів від реальних користувачів. Тепер Ви можете завантажити безкоштовний інструмент, який значно полегшує процес.

Фірма Forberne 500 з кібербезпеки NortonLifeLock випустила надбудову для браузера під назвою BotSight. Підключіть його до Chrome, Firefox або Brave, і Ви матимете експертний набір, який сканує кожен твіт.

BotSight використовує машинне навчання, щоб аналізувати та оцінювати екаунти Twitter на основі майже двох десятків факторів. Ці оцінки потім розміщуються у відсотках поряд із піктограмою.

Людина та оцінка зеленим кольором вказує на високий рівень впевненості, що твіт справжній. Піктограма робота та оцінка червоним кольором означає, що BotSight вважає, що працює бот.

Не турбуйтеся, якщо Ви бачите зміну відсотка від одного твіту до іншого. Оцінки BotSight генеруються в режимі реального часу. Якщо екаунт раптом почне видаляти підозрілі твіти, його оцінка підніметься до червоного.

BotSight класифікатор надає оцінки найкращих зусиль на основі інформації, отриманої з Twitter, яку Ви не можете легко проаналізувати.

Коли боти приступають до роботи і починають забивати актуальні теми – як, наприклад, пандемія Коронавірусу – BotSight може стати неоціненним союзником у боротьбі з дезінформацією.

За даними NortonLifeLock, BotSight працює у більшості переглядів Twitter.

BotSight досі вважається дослідним прототипом, але він дуже добре показав себе на тестуванні. Також немає проблеми з його встановленням у новому Microsoft Edge. Хоча це офіційно не підтримується, Ви можете встановити Chrome версію BotSight в Edge, якщо хочете спробувати.

Завантажити усі версії можна ТУТ (але посилання відкривається тільки через VPN з IP США).

Завантажити версію для Chrome можливо за цим ПОСИЛАННЯМ.

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ:

Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ FACE ID НА СВОЄМУ IPHONE ПІД ЧАС НОСІННЯ МАСКИ? – ІНСТРУКЦІЯ

ЯК ЗАХИСТИТИ GOOGLE ДИСК ЗА ДОПОМОГОЮ TOUCH ID АБО FACE ID?

ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE СТЕЖИТИ ЗА ВАМИ ЧЕРЕЗ WI-FI?

ЯК ВІДПРАВЛЯТИ SMS З КОМП’ЮТЕРА НА ТЕЛЕФОН? – ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID

ЯК ОЧИСТИТИ ІСТОРІЮ В УСІХ МОБІЛЬНИХ БРАУЗЕРАХ? ІНСТРУКЦІЯ

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ WHATSAPP З ДВОХ НОМЕРІВ? ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID

Нагадаємо, після встановлення оновлення  Windows 10 May 2019 Update і November 2019 Update перестають працювати звукові карти, з’являється “синій екран смерті” або виникають проблеми з тимчасовим профілем користувача, а в процесі встановлення з’являються неінформативні повідомлення про помилку.

Також у поштовому сервісі Gmail з’явилася нова функція Google Meet – відтепер Ви можете з’єднуватись зі своїми рідними, друзями, колегами чи знайомими за допомогою відеоконференцзв’язку, не виходячи з пошти. Якщо до Вашого комп’ютера під’єднана відеокамера, достатьно буде натиснути кілька разів, щоб розпочати відеочат.

Хоча Microsoft Office все ще є розповсюдженим вибором для обробки текстів, презентацій слайд-шоу, обчислень електронних таблиць та багатьох інших цифрових завдань, є ще безліч безкоштовних альтернатив.

Зверніть увагу, що за допомогою протоколу віддаленого робочого стола (RDP) адміністратори мережі можуть відкрити користувачам порти для загального доступу через Інтернет до робочих документів з домашнього комп’ютера. Але це становить небезпеку, адже таким чином хакери можуть їх виявити та атакувати.

Окрім цього, інструмент віддаленого доступу з функціями бекдору під назвою Mikroceen використовують у шпигунських атаках на урядові структури та організації в галузі телекомунікацій та газовій промисловості Центральної Азії. Зловмисники могли отримати довгостроковий доступ до інфікованих мереж, маніпулювати файлами та робити знімки екрану.