Співробітники офіційного сервісного центру Apple в США опублікували інтимні фото клієнтки в фейсбуці. Інцидент стався ще в 2016 році, але тільки зараз його розголосили, пише The Telegraph.

У неприємну історію потрапила студентка коледжу з Орегона через поламаний телефон. Виявивши, що iPhone не працює, дівчина, як і слід в таких випадках, звернулася в ремонтну компанію. У випадку з Джейн це була не якась там заштатна майстерня, а великий підрядник по ремонту Apple – Pegatron Technology Service. Співробітники сервісної служби і направили телефон студентки на свій завод Pegatron у Каліфорнії. І ось тут сталося непередбачене: два фахівця знайшли в телефоні інтимні фотографії і відео Джейн, і замість того, щоб поставитися з повагою до замовника, взяли і завантажили все це в її обліковий запис Facebook.

Постраждала дізналася про те, що трапилося від друзів, після чого подала на Apple в суд, звинувативши компанію у вторгненні в приватне життя і заподіянні важкого емоційного розладу. В результаті спір було вирішено в досудовому порядку.

Точна сума компенсації не розголошується, але мова йде про мільйони доларів. Як зазначає видання, адвокати під час переговорів з Apple вимагали $ 5 мільйонів в якості відшкодування моральної шкоди.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як виявити та чому краще не сперечатися з “тролями”? ПОРАДИ

Правила безпеки дітей в Інтернеті

Як захистити підлітків від інтернет-шахраїв? ПОРАДИ

Як зберегти заряд батареї на Вашому iPhone? ПОРАДИ

Як користуватись Google Docs? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Google планує ускладнити Android-додаткам відстеження користувачів. Компанія анонсувала зміни в те, як обробляються унікальні ідентифікатори пристроїв, що дозволяють відстежувати їх між додатками.

Також Apple має намір випустити оновлення для своїх пристроїв, після якого вони дозволять користувачам дізнаватися, яку саме інформацію про них збирають додатки.

Microsoft детально розповість про “наступне покоління Windows” на спеціальному заході, який відбудеться в кінці цього місяця. Компанія почала розсилку запрошень на захід, який буде повністю присвячено програмній платформі Windows і почнеться о 18:00 (за київським часом) 24 червня.

Окрім цього, зловмисники поширюють шкідливе ПЗ під виглядом популярних Android-додатків від відомих компаній. Підроблений плеєр VLC, антивірус Касперського, а також підроблені додатки FedEx і DHL встановлюють на пристроях жертв банківські трояни Teabot або Flubot, вперше виявлені раніше в цьому році.