У середу, 20 травня, компанія Apple випустила нову версію своєї мобільної операційної системи iOS 13.5, а також оновлення iOS 12.4.7 для старіших пристроїв, що не підтримують iOS 13 або iPadOS 13.

Оновлення призначене для iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, оригінального iPad Air, iPad mini 2, iPad mini 3 і iPod touch шостого покоління. На пристроях з iOS 12.4.6 журнал змін буде зовсім невеликим – оновлення привнесе лише виправлення безпеки без додавання нових функцій. Процес апгрейда повинен зайняти не більше 10 хвилин. На пристроях з більш старими версіями ОС апдейт буде об’ємніше через вміст нововведень з минулих пропущених оновлень, а процес встановлення триватиме трохи довше.

Після встановлення оновлення на деяких iPhone, iPad і iPod можуть виникнути проблеми з підключенням до Інтернету, надмірним витрачанням заряду батареї, зниженням продуктивності і неполадок в роботі Touch ID. Проте, ці проблеми є найпоширенішими проблемами з iOS і, як правило, легко виправляються, пише Securitylab.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ FACE ID НА СВОЄМУ IPHONE ПІД ЧАС НОСІННЯ МАСКИ? – ІНСТРУКЦІЯ

ЯК ЗАХИСТИТИ GOOGLE ДИСК ЗА ДОПОМОГОЮ TOUCH ID АБО FACE ID?

ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE СТЕЖИТИ ЗА ВАМИ ЧЕРЕЗ WI-FI?

ЯК ВІДПРАВЛЯТИ SMS З КОМП’ЮТЕРА НА ТЕЛЕФОН? – ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID

ЯК ОЧИСТИТИ ІСТОРІЮ В УСІХ МОБІЛЬНИХ БРАУЗЕРАХ? ІНСТРУКЦІЯ

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ WHATSAPP З ДВОХ НОМЕРІВ? ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID

Нагадаємо, після встановлення оновлення  Windows 10 May 2019 Update і November 2019 Update перестають працювати звукові карти, з’являється “синій екран смерті” або виникають проблеми з тимчасовим профілем користувача, а в процесі встановлення з’являються неінформативні повідомлення про помилку.

Також у поштовому сервісі Gmail з’явилася нова функція Google Meet – відтепер Ви можете з’єднуватись зі своїми рідними, друзями, колегами чи знайомими за допомогою відеоконференцзв’язку, не виходячи з пошти. Якщо до Вашого комп’ютера під’єднана відеокамера, достатьно буде натиснути кілька разів, щоб розпочати відеочат.

Хоча Microsoft Office все ще є розповсюдженим вибором для обробки текстів, презентацій слайд-шоу, обчислень електронних таблиць та багатьох інших цифрових завдань, є ще безліч безкоштовних альтернатив.

Зверніть увагу, що за допомогою протоколу віддаленого робочого стола (RDP) адміністратори мережі можуть відкрити користувачам порти для загального доступу через Інтернет до робочих документів з домашнього комп’ютера. Але це становить небезпеку, адже таким чином хакери можуть їх виявити та атакувати.

Окрім цього, інструмент віддаленого доступу з функціями бекдору під назвою Mikroceen використовують у шпигунських атаках на урядові структури та організації в галузі телекомунікацій та газовій промисловості Центральної Азії. Зловмисники могли отримати довгостроковий доступ до інфікованих мереж, маніпулювати файлами та робити знімки екрану.