У квітні файлообмінник Dropbox додасть опцію Passwords до пакету послуг, який пропонують власникам безкоштовних екаунтів (Basic). Досі доступ до цього найпростішого менеджеру паролів надавали тільки на платній основі.

Власний менеджер паролів сервіс Dropbox представив клієнтам минулого року. Як і інші аналоги, ця функція доступна у вигляді розширення браузера, а також мобільного або десктопного додатка, пише The Verge.

Варто зауважити, що під час безкоштовного використання Dropbox Passwords буде діяти ліміт – максимум 50 паролів з можливістю синхронізації на трьох пристроях. Журналістам The Verge представник оператора заявив, що такої кількості, за їхніми оцінками, буде цілком достатньо.

Навряд чи веб-сервіс вирішив заощадити на зберіганні паролів – це текстові файли, які не займають багато місця. Не виключено, що це просто маркетинговий хід: ті, хто використовує сотні паролів, змушені будуть відкрити платний екаунт.

Ця новина буде користна тим, кому Dropbox Passwords вже доступний, – власникам екаунтів Plus і Professional. У тарифних планах Dropbox Business Standard і Dropbox Business Advanced ця опція поки відсутня, але згодом буде включена.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як створити гостьову мережу Wi-Fi та навіщо вона потрібна?

Що таке зловмисне ПЗ? Все, що потрібно знати про віруси, трояни та програми-вимагачі

Як обмежити додаткам використання даних у фоновому режимі на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як налаштувати автовидалення повідомлень у Telegram? – ІНСТРУКЦІЯ

Як заборонити сайтам надсилати Вам сповіщення у Chrome на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Signal чи Telegram: який додаток кращий для чату?

Нагадаємо, на VirusTotal були виявлені кілька зразків трояна XCSSET, які здатні працювати на пристроях з чипами Apple Silicon (M1).  Троян вміє красти файли куки з Safari, інформацію з додатків Evernote, Skype, Notes, QQ, WeChat і Telegram, а також шифрувати файли і впроваджувати шкідливий JavaScript сторінки, що відкривається у браузері, за допомогою XSS-атаки

Окрім цього, у Google Play Маркет знайшли понад десять додатків, що завантажують троянську програму Joker. Ця шкідлива програма примітна тим, що таємно оформляє підписку на преміум-послуги. Вона також вміє перехоплювати SMS, красти конфіденційні дані і список контактів, встановлювати бекдор, генерувати фейковий відгуки, нав’язливо показувати рекламу

Також понад 10 різних APT-груп, які використовують нові уразливості Microsoft Exchange для компрометації поштових серверів, виявили дослідники з кібербезпеки. Дослідники ESET виявили наявність веб-шелів (шкідливі програми або скрипти, які дозволяють дистанційно управляти сервером через веб-браузер) на 5 тисячах унікальних серверах у понад 115 країнах світу.

До речі, хакери вигадали хитрий спосіб викрадення даних платіжних карток у скомпрометованих інтернет-магазина. Замість того, щоб надсилати інформацію про картку на контрольований ними сервер, хакери приховують її у зображенні JPG та зберігають на самому веб-сайті, з якого власне, і були викраденні дані.

А команда експертів змогла отримати доступ до камер відеоспостереження, встановлених в компаніях Tesla, Equinox, медичних клініках, в’язницях і банках. Фахівці опублікували зображення з камер, а також скріншоти своєї здатності отримати доступ суперкористувача до систем спостереження, які використовують в компанії Cloudflare і в штаб-квартирі Tesla.