Google останнім часом приділяє системі для смарт-годиннків Wear OS велику увагу. Напередодні випуску нового програмного забезпечення для смарт-годинників, спільно з Samsung, Google зосереджувався на додатках. Спочатку YouTube Music став доступним в Wear OS, а тепер спрощується пошук та завантаження інших програм. Про це пише Engadget.

В рамках нового оновлення Play Store для телефонів на Android та розумних годинників на Wear OS користувачі бачитимуть нові фільтри пошуку та сторінки категорій на мобільних телефонах, що виділяють програми або циферблати, які призначені спеціально для встановлення на годинники. Ви також зможете віддалено встановити обране Вами програмне забезпечення чи візуальні матеріали (шпалери, вигляд циферблату і т.д.).

Тим часом, Play Store в Wear OS набуває нового вигляду відповідно до дизайну Google, який Ви можете налаштувати. Метою є спростити навігацію в обмеженій площі поверхні дисплея. Як результат, Google розміщує важливу інформацію на картках, щоб полегшити читання та вибір. Якщо Ви вирішите придбати щось там за гроші, використовуючи годинник і смартфон в тандемі, Play Store також запропонує Вам відкрити сторінку покупки на телефоні Android або на комп’ютері через браузер, щоб завершити покупку.

Google повідомив, що найближчими тижнями оновлення буде надходити телефони Android та годинники з Wear OS версії 2.x і новіших.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

FaceTime для Windows: як користуватися – ІНСТРУКЦІЯ

Чому перевірка готовності Вашого ПК до Windows 11 видає неможливість встановлення?

Як безпечно користування соціальними мережами? ПОРАДИ

В Україні поширюється онлайн-грумінг: як захистити Ваших дітей? ПОРАДИ

Що можуть Google та Apple віддалено зробити з Вашим смартфоном?

Як “скинути” рекламний ідентифікатор на Android? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Google видалила з Play Store дев’ять Android-додатків, в цілому завантажених 5,8 млн разів, що, як виявилося, викрадали облікові дані користувачів для авторизації в Facebook.

Щоб виявити, які пристрої “розумного” будинку атакують найбільше, експерти налаштували і підключили до Інтернету уявний “розумний” будинок, що містив різні пристрої – від смарт-телевізорів і термостатів до камер відеоспостереження, принтерів і “розумних” чайників.

Винахідник інтернету сер Тім Бернерс-Лі продав на аукціоні Sotheby’s оригінальний код, за допомогою якого він колись створив Інтернет.

Окрім цього, компанія Apple 30 червня відкрила офіційний офіс в Україні – компанія планує самостійно ввозити техніку в Україну та контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії в Україні.