Microsoft оголосила про старт програми виправлення помилок – Bug Bash, щоб дозволити тестувальникам у своїй програмі Windows 11 Insiders виправити знайдені проблеми в майбутньому випуску Windows. Про це пише Techradar.
Збірка попереднього перегляду Windows 11 вже була представлена учасникам програми Інсайдери Windows 11 Insiders, і зараз Microsoft хоче скористатися своїм початковим досвідом, шукаючи відгуки про нововідкриті проблеми.
“Наш перший Windows 11 Bug Bash триватиме з 7 по 14 липня. Упродовж Bug Bash ми розміщуватимемо завдання, що охоплюють різні області Windows 11, у Центрі зворотного зв’язку. Ви можете допомогти покращити Windows для всіх, випробувавши її та надіславши відгук”, – сказала компанія Microsoft у своєму блозі.
Більшість перерахованих завдань є досить базовими та включають звітування про досвід використання певних функцій Windows 11, таких як підключення зовнішнього монітора до ноутбука, налаштування меню “Пуск”, виконання завдань з математика та отримання інших миттєвих відповідей на панелі завдань тощо.
У той час як програма тестування Bug Bash винагороджує учасників почесними значками, щоб продемонструвати свої досягнення, програмний гігант також має кілька програм винагород за знайдені помилки, у яких за це платять реальні гроші, в тому числі – спеціально розроблену для тестувальників Windows.
“За останні 12 місяців Microsoft присудила 13,6 мільйона доларів як винагороду більш ніж 340 дослідникам безпеки з 58 країн”, – повідомляє Центр відповідей Microsoft Security у своєму блозі.
Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
FaceTime для Windows: як користуватися – ІНСТРУКЦІЯ
Чому перевірка готовності Вашого ПК до Windows 11 видає неможливість встановлення?
Як безпечно користування соціальними мережами? ПОРАДИ
В Україні поширюється онлайн-грумінг: як захистити Ваших дітей? ПОРАДИ
Що можуть Google та Apple віддалено зробити з Вашим смартфоном?
До речі, Google видалила з Play Store дев’ять Android-додатків, в цілому завантажених 5,8 млн разів, що, як виявилося, викрадали облікові дані користувачів для авторизації в Facebook.
Щоб виявити, які пристрої “розумного” будинку атакують найбільше, експерти налаштували і підключили до Інтернету уявний “розумний” будинок, що містив різні пристрої – від смарт-телевізорів і термостатів до камер відеоспостереження, принтерів і “розумних” чайників.
Винахідник інтернету сер Тім Бернерс-Лі продав на аукціоні Sotheby’s оригінальний код, за допомогою якого він колись створив Інтернет.
Окрім цього, компанія Apple 30 червня відкрила офіційний офіс в Україні – компанія планує самостійно ввозити техніку в Україну та контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії в Україні.