Microsoft відмовилася продавати ПЗ для масового стеження

3 хв. читання

Microsoft відхилила урядові запити на доступ до програмного забезпечення для розпізнавання облич. Корпорація хоче уникнути їх неправомірного використання і не хоче продавати цю технологію для спостереження за користувачами.

“Ми не будемо продавати послуги з розпізнавання облич для цілей масового спостереження в будь-якій точці світу”, – сказав Бред Сміт в інтерв’ю для інформагентства Reuters.

Microsoft закликає до більш суворого регулювання технології розпізнавання осіб, яка використовується в Китаї для відстеження етнічних меншин. Компанія підтримує жорсткість норм поширення цього ПЗ. За словами Сміта, компанія також виступає проти повної заборони цієї технології.

“Важко вводити нововведення, якщо ви не можете щось використовувати, і важко вчитися, якщо ви не можете розвиватися”, – зазначив він.

AI 1

До речі, Google представила можливість автоматичного створення резервних копій на Android, якою зможуть скористатися передплатники хмарного сервісу Google One.

Нагадаємо, Apple часто називала свою мобільну операційну систему однією з найбільш захищених і безпечних, але хакерам вже вдалося знайти серйозну уразливість в одній з останніх бета-версій iOS 13.

Також багато людей вважають, ніби програмні продукти Apple безпечніші, ніж інші, однак, як показують дані телеметрії за перше півріччя 2019 року, “яблучна” екосистема все більше цікавить кіберзлочинців.

Стало відомо, що зловмисники можуть використовувати справжні файли Microsoft Teams для виконання шкідливого ​​навантаження за допомогою підробленої папки встановлення.

Режим “Інкогніто” у браузерах надає належний рівень конфіденційності без додаткових зусиль. Він потрібен не лише для того, щоб браузер “не запам’ятовував” сайти, які Ви відвідали. Крім історії відвідувань, браузер не зберігає введені паролі і логіни, не зберігає файли cookies і не вивантажує дані сайтів в кеш. Всі ці три пункти містять конфіденційну інформацію про Вас і Ваші екаунти. А це завжди ласий шматочок для зловмисників. Як увімкнути конфіденційний режим у Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer, Microsoft Edge і Safari на різних платформах, читайте у статті.

Нещодавно дослідники з кібербезпеки виявили існування нової та раніше не виявленої критичної вразливості на SIM-картах, яка могла б давати можливість віддаленим зловмисникам компрометувати цільові мобільні телефони та шпигувати за жертвами, лише надсилаючи SMS.

Зверніть увагу, Cybercalm писав, що у месенджері Telegram існував баг, який давав можливість віддалено видаляти вміст з пристроїв одержувачів. Тепер Telegram вирішив проблему з конфіденційністю та винагородив дослідника, який знайшов прогалину у безпеці.

Нові iPhone у майбутньому матимуть не лише новий дизайн, але й підекранний сканер відбитків пальців. Однак, як стало відомо, Apple працює над абсолютно новим способом біометричної ідентифікації для своїх пристроїв.

Після того, як на Вашому смартфоні оселиться вірус, він починає “поводитись дивно”. Є ряд непрямих ознак, які свідчать про те, що Ваш девайс містить небажане програмне забезпечення. З цієї статті Ви дізнаєтесь, як без спеціальних програм знайти та видалити його.

Поділитися
Exit mobile version