Новий рекорд DDoS-атак досяг 2,3 Тб/с

3 хв. читання
DDoS

Як повідомляє компанія Amazon, в лютому нинішнього року її сервіс AWS Shield відбив рекордну за потужністю DDoS-атаку. Згідно зі звітом Amazon з питань загроз за перший квартал 2020 року “AWS Shield Threat Landscape”, потужність атаки досягала 2,3 Тб/с.

Компанія не розкриває назву атакованих підрозділів, але повідомляє, що зловмисники використовували зламані web-сервери CLDAP, чим забезпечили співробітникам AWS Shield три дні головного болю.

CLDAP (Connection-less Lightweight Directory Access Protocol) є альтернативою більш старим протоколам LDAP і використовується для підключення, пошуку і зміни загальних каталогів в інтернеті. Кіберзлочинці зловживають CLDAP для здійснення DDoS-атак з кінця 2016 року, оскільки CLDAP-сервери можуть посилювати “сміттєвий” трафік в 56-70 разів.

Ця DDoS-атака є найпотужнішою на сьогоднішній день. Потужність попередньої рекордної атаки, відображеної в березні 2018 року рішенням NETSCOUT Arbor, становила 1,7 Тб/с, а до цього максимальна потужність досягала 1,3 Тб/с ( атака на GitHub в лютому 2018 року).

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ОГЛЯД УСІХ ПЛАНШЕТІВ ВІД APPLE: ЯКИЙ IPAD ВАРТИЙ ВАШОЇ УВАГИ?

ЯК ЛЕГКО ПЕРЕЙТИ З ANDROID НА IOS? ІНСТРУКЦІЯ

ЯК ШУКАТИ ТА ВІДКРИВАТИ БУДЬ-ЯКІ ФАЙЛИ НА ВАШОМУ КОМП’ЮТЕРІ ЧЕРЕЗ КОМАНДНИЙ РЯДОК?

ОГЛЯД П’ЯТИ ФУНКЦІЙ ANDROID 11, ЧЕРЕЗ ЯКІ ВАРТО ОНОВИТИСЯ

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ОПЕРАТИВНУ ПАМ’ЯТЬ НА ПОМИЛКИ ТА ВИПРАВИТИ ЇХ? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, в Україні розпочав роботу новий електронний сервіс check.gov.ua, який дозволяє перевіряти оплату державних послуг онлайн без надання паперових квитанцій. За допомогою сервісу можна перевіряти квитанції в електронній формі, а не надавати їх в паперовому вигляді з мокрою печаткою до відповідних державних органів.

Зауважте, 39-річний мешканець села Олешник, що на Закарпатті, розробив шкідливе програмне забезпечення для зламу екаунтів користувачів соцмереж. Придбавши програму через створений чоловіком канал у загальнодоступному месенджері, та встановивши на свій гаджет, клієнти отримували змогу зламувати мережеві екаунти користувачів соцмереж.

Також Facebook тестує нову функцію для Messenger, яка дозволяє краще захищати Ваші повідомлення від сторонніх очей. Користувачеві потрібно буде підтвердити свою особу, використовуючи Face ID, Touch ID або свій пароль, перш ніж він зможе переглянути свою папку “Вхідні”, навіть якщо телефон уже розблокований.

Окрім цього, Twitter оголосив, що видалив понад 30 000 облікових записів, які проводили державну пропаганду. Ідентифікована як така, що належить Китаю, найбільша з трьох мереж містила 23 750 облікових записів. Мережа займалася цілою низкою маніпулятивних скоординованих заходів, в основному використовуючи різні китайські мови та діалекти для поширення геополітичних наративів, сприятливих для Комуністичної партії Китаю.

До речі, останні оновлення для Windows 10 підвищують безпеку платформи, але, на жаль, вони також містять неприємні помилки, які роблять неможливим друк, викликаючи збої у принтерів. Звіти користувачів на Reddit та форумі Microsoft Answers показують, що проблема стосується різних моделей принтерів HP, Canon, Panasonic, Brother та Ricoh.

Поділитися
Exit mobile version