Кіберзлочинці скомпрометували облікові дані власників квитків на літні Олімпійські і Паралімпійські ігри-2020 в Токіо, а також дані волонтерів заходу.
Як повідомило інформаційне агентство Kyodo, вкрадені облікові дані можуть бути використані для авторизації волонтерів і власників квитків на web-сайтах заходи, піддаючи ризику розкриття таких даних, як імена, адреси і номера банківських рахунків.
За словами влади, витік даних була “невеликий2, і вже вжиті заходи для запобігання подальшому поширенню скомпрометованих даних.
Шкідливе ПЗ видаляє тільки певні типи файлів на інфікованому пристрої – ті, що знаходяться в папці C:/Users/<username>/, наприклад, документи Microsoft Office, а також файли в форматі PDF, CSV, XLS, XLSX, XLSM, PPT, PPTX , PPTM, JTDC, JTTC, JTD, JTT, TXT, EXE, LOG.
Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
FaceTime для Windows: як користуватися – ІНСТРУКЦІЯ
Чому перевірка готовності Вашого ПК до Windows 11 видає неможливість встановлення?
Як безпечно користування соціальними мережами? ПОРАДИ
В Україні поширюється онлайн-грумінг: як захистити Ваших дітей? ПОРАДИ
Що можуть Google та Apple віддалено зробити з Вашим смартфоном?
До речі, Google видалила з Play Store дев’ять Android-додатків, в цілому завантажених 5,8 млн разів, що, як виявилося, викрадали облікові дані користувачів для авторизації в Facebook.
Щоб виявити, які пристрої “розумного” будинку атакують найбільше, експерти налаштували і підключили до Інтернету уявний “розумний” будинок, що містив різні пристрої – від смарт-телевізорів і термостатів до камер відеоспостереження, принтерів і “розумних” чайників.
Винахідник інтернету сер Тім Бернерс-Лі продав на аукціоні Sotheby’s оригінальний код, за допомогою якого він колись створив Інтернет.
Окрім цього, компанія Apple 30 червня відкрила офіційний офіс в Україні – компанія планує самостійно ввозити техніку в Україну та контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії в Україні.