Останнє оновлення Windows 10 містить помилку авторизації

3 хв. читання

Випущене у вересні кумулятивне оновлення KB4515384 для Windows 10 (версія 1903 або May 2019 Update) “ламає” механізм авторизації в обліковому записі за допомогою PIN-коду.

Ця проблема не є новою, проте її повторне виникнення з виходом вересневих оновлень виявилося несподіванкою. Наприкінці минулого місяця компанія Microsoft випустила кумулятивне оновлення KB4512941, яке усувало неполадки з механізмом авторизації. Однак незрозуміло, чи то патч виявився неефективним, чи то проблема виникла знову, але з інших причин.

Відповідно до опису, оновлення KB4512941 виправляло помилку, через яку персональний ідентифікаційний номер (PIN) не з’являвся під час авторизації в Internet Explorer.

В цей час Microsoft, схоже, ще не знає про проблеми. Єдиний спосіб її вирішити – видалити весь вміст папки NGC, де зберігаються всі пов’язані з PIN-кодом налаштування. Користувачі рекомендують видалити вміст папки C:\Windows\ServiceProfile\LocalServices\AppData\Local\Microsoft\Ngc і перезавантажити систему.

Windows 10 user

До речі, Google представила можливість автоматичного створення резервних копій на Android, якою зможуть скористатися передплатники хмарного сервісу Google One.

Нагадаємо, Apple часто називала свою мобільну операційну систему однією з найбільш захищених і безпечних, але хакерам вже вдалося знайти серйозну уразливість в одній з останніх бета-версій iOS 13.

Також багато людей вважають, ніби програмні продукти Apple безпечніші, ніж інші, однак, як показують дані телеметрії за перше півріччя 2019 року, “яблучна” екосистема все більше цікавить кіберзлочинців.

Стало відомо, що зловмисники можуть використовувати справжні файли Microsoft Teams для виконання шкідливого ​​навантаження за допомогою підробленої папки встановлення.

У “пісочниць” від VMware, Comodo та Microsoft, схоже, з’явилася альтернатива від Sophos – Sandboxie. Тепер вона безкоштовна – виробник виклав код у загальний доступ.

Нещодавно дослідники з кібербезпеки виявили існування нової та раніше не виявленої критичної вразливості на SIM-картах, яка могла б давати можливість віддаленим зловмисникам компрометувати цільові мобільні телефони та шпигувати за жертвами, лише надсилаючи SMS.

Зверніть увагу, кількість шкідливих програм і виявлених вразливостей на платформі iOS значно зросла. Про це свідчать дані звіту компанії ESET щодо актуальні загрози для власників мобільних пристроїв Apple.

Нові iPhone у майбутньому матимуть не лише новий дизайн, але й підекранний сканер відбитків пальців. Однак, як стало відомо, Apple працює над абсолютно новим способом біометричної ідентифікації для своїх пристроїв.

Після того, як на Вашому смартфоні оселиться вірус, він починає “поводитись дивно”. Є ряд непрямих ознак, які свідчать про те, що Ваш девайс містить небажане програмне забезпечення. З цієї статті Ви дізнаєтесь, як без спеціальних програм знайти та видалити його.

Поділитися
Exit mobile version