Коли Ви переходите на новий телефон, Вам потрібно зробити кілька кроків, щоб забезпечити збереження всіх даних зі свого старого пристрою. Такі речі, як фотографії та програми, відносно легко переносити, але як бути з повідомленнями WhatsApp?

Зрештою, Ви, ймовірно, захочете зберегти свою історію чатів WhatsApp. У цьому Вам допоможе iMyFone iTransor для WhatsApp, пише How-To Geek.

Додаток працює на всіх видах телефонів, дозволяючи переносити WhatsApp на новий телефон, не потребуючи інших інструментів передачі. iMyFone iTransor для WhatsApp підтримує пристрої Android та iOS, тому Ви можете переходити з однієї операційної системи в іншу або на телефон з тією ж операційною системою.

Незалежно від налаштувань, iMyFone iTransor для WhatsApp дозвляє передачу, резервне копіювання та відновлення WhatsApp.

Використовуючи iMyFone iTransor для WhatsApp, Ви також можете створити резервну копію всіх своїх повідомлень на своєму комп’ютері (у випадку, якщо Ви втратите телефон або його вкрадуть), і Ви можете легко відновити ваші повідомлення на новому пристрої, якщо Вам потрібно.

Мабуть, найкраще в iMyFone iTransor для WhatsApp, на відміну від деяких інших інструментів, – це те, що він надзвичайно простий у використанні. Щоб перенести повідомлення зі свого старого пристрою на новий, потрібен лише один клік. Користувацький інтерфейс в цілому добре розроблений, і як тільки ви відкриєте його, Вам слід негайно зрозуміти, як це все працює.

Ось, як перенести повідомлення WhatsApp на новий телефон для себе:

1. Підключіть свої пристрої до комп’ютера за допомогою кабелю USB.

2. Після виявлення Ваших телефонів натисніть кнопку “Передати” в інтерфейсі користувача.

3. Зачекайте, коли передача завершиться, а потім натисніть кнопку “Готово”, щоб перезапустити пристрій – після цього Ви зможете побачити ваші повідомлення WhatsApp на новому телефоні.


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

Користувачів Signal можна відстежити через дзвінок

Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ FACE ID НА СВОЄМУ IPHONE ПІД ЧАС НОСІННЯ МАСКИ? – ІНСТРУКЦІЯ

ЯК ЗАХИСТИТИ GOOGLE ДИСК ЗА ДОПОМОГОЮ TOUCH ID АБО FACE ID?

ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE СТЕЖИТИ ЗА ВАМИ ЧЕРЕЗ WI-FI?

ЯК ВІДПРАВЛЯТИ SMS З КОМП’ЮТЕРА НА ТЕЛЕФОН? – ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID

ЯК ОЧИСТИТИ ІСТОРІЮ В УСІХ МОБІЛЬНИХ БРАУЗЕРАХ? ІНСТРУКЦІЯ

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ WHATSAPP З ДВОХ НОМЕРІВ? ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID

Нагадаємо, після встановлення оновлення  Windows 10 May 2019 Update і November 2019 Update перестають працювати звукові карти, з’являється “синій екран смерті” або виникають проблеми з тимчасовим профілем користувача, а в процесі встановлення з’являються неінформативні повідомлення про помилку.

Також у поштовому сервісі Gmail з’явилася нова функція Google Meet – відтепер Ви можете з’єднуватись зі своїми рідними, друзями, колегами чи знайомими за допомогою відеоконференцзв’язку, не виходячи з пошти. Якщо до Вашого комп’ютера під’єднана відеокамера, достатьно буде натиснути кілька разів, щоб розпочати відеочат.

Хоча Microsoft Office все ще є розповсюдженим вибором для обробки текстів, презентацій слайд-шоу, обчислень електронних таблиць та багатьох інших цифрових завдань, є ще безліч безкоштовних альтернатив.

Зверніть увагу, що за допомогою протоколу віддаленого робочого стола (RDP) адміністратори мережі можуть відкрити користувачам порти для загального доступу через Інтернет до робочих документів з домашнього комп’ютера. Але це становить небезпеку, адже таким чином хакери можуть їх виявити та атакувати.

Окрім цього, інструмент віддаленого доступу з функціями бекдору під назвою Mikroceen використовують у шпигунських атаках на урядові структури та організації в галузі телекомунікацій та газовій промисловості Центральної Азії. Зловмисники могли отримати довгостроковий доступ до інфікованих мереж, маніпулювати файлами та робити знімки екрану.