Компанія Google нарешті втілила в реальність мрію багатьох користувачів – пересилати та відкривати посилання з браузера на смартфоні на робочому столі свого комп’ютера. Так,  у браузер Chrome з’явилася нова опція, завдяки якій користувач може поділитися посиланням між усіма пристроями зі встановленим браузером, пише 9to5Google.

Для цього необхідно, щоби усі девайси були авторизовані через один екаунт. Активувати прапорець під назвою #enable-send-tab-to-self можна у тестовій збірці Chrome Canary.

У десктопній версії браузера ця опція доступна за допомогою клацання правою кнопкою миші на вкладці. Тим часом у версії для Android користувачеві потрібно буде вибрати Send to my devices через меню “Поділитися“.

На даний момент отримати посилання з ПК на смартфон можна тільки, встановивши Chrome Canary для Android. Додаток доступний для завантаження усім користувачам в Google Play Маркет.

Нагадаємо, компанія Google випустила Chrome 73 – нову стабільну версію свого браузера Chrome для Mac і Windows. Бета-версія Chrome 73 перебуває у тестовому режимі з лютого 2019 року та містить кілька нових функцій, зокрема “темний режим”, який поки що доступний для пристроїв MacOS.

Також Google додав “темну тему” до безлічі своїх додатків на Android  та тестує її у мобільній версії браузера. Так, у налаштуваннях експериментального Chrome Canary для Android з’явився перемикач для нічного режиму. І хоча формально браузер вважається нестабільним, ця функція працює добре.

Окрім цього, інженери Google розробляють для Chrome нову функцію блокування автоматичного завантаження файлів, що ініціюється рекламними банерами на web-сайтах. Таким чином компанія має намір забезпечити захист користувачів від атак типу “drive-by download”.

Як відомо, нещодавно браузеру Google Chrome виповнилося десять років. На честь цієї події Google оновила дизайн власного браузера відповідно до концепції Material Design. Зазвичай браузер Chrome одразу після виходу нової версії отримує оновлення та автоматично встановлює його. Як перевірити оновлення, дізнайтеся тут.