25 березня Apple представила новий сервіс під назвою Apple Card. Це комплексний фінансовий інструмент, що включає в себе віртуальну банківську карту і покликаний поліпшити використання платіжного сервісу Apple Pay. Завдяки йому користувачі зможуть уникнути недоліків, характерних для переважної більшості банківських карт, присутніх зараз на ринку.

За словами представників компанії, Apple Card буде працювати у будь-якій країні, де працює Apple Pay. Таким чином, ймовірно, скористатися його перевагами зможуть не тільки жителі США, але й інших країн.

Щоб отримати банківську карту в рамках Apple Card, необхідно подати відповідну заявку через додаток Wallet. Завдяки тому, що карта є віртуальною, користувачеві не доведеться відвідувати банківських відділень для співбесіди та надавати документи.

Але Apple Card – це не тільки банківська карта, яку можна отримати, не виходячи з дому. Apple Card – це повноцінний фінансовий інструмент, який буде стежити за Вашими витратами, аналізуючи їх і формуючи зведення витрачених коштів, відвіданих закладів і куплених товарів. Маючи наочну статистику перед очима, користувач Apple Card зможе навчитися більш грамотно розпоряджатися своїми фінансами.

Крім того, Apple пропонує приголомшливі умови обслуговування за своєю карткою. Зокрема, клієнтів чекають наступні привілеї:

  • Необмежений термін дії карти;
  • Відсутність CVC/CVV-кодів;
  • Кешбек 2% (нараховується щодня);
  • Безкоштовне обслуговування;
  • Безкоштовна емісія;
  • Відсутність комісій за міжнародні транзакції;
  • Відсутність будь-яких прихованих платежів і комісій.

В основі Apple Card лежить наочність. Вона забезпечує автоматичне визначення магазинів, підприємств громадського харчування та інших закладів, в яких Ви витрачаєте гроші. Таким чином, Ви більше не побачите незрозумілих транзакцій.

Для того, щоб забезпечити роботу Apple Card у всьому світі, Apple доведеться об’єднатися з місцевими банками, які займуться емісією віртуальних карт.

Для тих же країн, де Apple Pay офіційно не працює, Apple випустить фізичну карту, яка буде виконана з титану. Вона також не матиме CVC-кодів (за її захист буде відповідати той же чіп, що забезпечує безпеку транзакцій Apple Pay) і терміну служби, а кешбек по ній складе 1% на всі покупки. Щоправда, поки не зовсім зрозуміло, як Apple буде доставляти карту її власникам.

До речі, Apple представила оновлені версії комп’ютерів iMac. Апгрейд у вигляді нового “заліза” отримали версії з 4К- і 5К-дисплеями.

Якщо Ви є щасливим власником Apple Watch, то повинні знати, що функціональність цього “розумного” годинника не обмежується здатністю виводити на екран різні повідомлення й моніторингом Вашої фізичної активності. З їх допомогою також можна розблокувати Ваш MacBook. Для роботи цієї функції необхідний Mac, випущений після другої половини 2013 року під керуванням macOS Sierra, а також Apple Watch зі встановленою операційною системою watchOS 3 або новіше.

Нагадаємо, що Ваш iPhone постійно відстежує Ваше місцерозташування, оновлює отримані дані, аналізує та на їх основі формує список місць, які Ви часто відвідуєте. Усі ці дані зберігаються у Вашому смартфоні. Однак за бажання можна відключити функцію трекінгу, яка має назву “Істотні місця”.

Також на початку вересня минулого року Apple випустила велике оновлення для HomePod. Розумна колонка отримала безліч нових функцій і опцій для голосового помічника Siri. Через розумну колонку тепер можна здійснювати і приймати телефонні виклики.