Telegram додає нову функцію групових голосових чатів, подібну до постійно діючої кімнати Discord. Голосові чати тепер є частиною існуючих текстових чатів і працюють як постійний варіант спілкування у прямому ефірі з друзями чи родиною.
Оскільки вони завжди доступні, Ви можете входити в голосові чати та виходити з них, як у кімнатах Discord або дзвонити, пише TheVerge.
Telegram підтримує “кілька тисяч учасників”, тому навіть більші групи для таких речей, як прямі трансляції, включатимуть голосові чати. Ця функція з’являється у верхній частині існуючого групового чату, якщо вона ввімкнена, що дозволяє будь-кому вільно приєднуватися до розмови.
У настільних версіях Telegram для Windows і Mac Ви також можете використовувати клавішу “Натисни і говори” для голосових чатів для управління входом мікрофона.
Telegram також створив корисне у деяких випадках накладення голосового чату для Android, який працює як загальносистемний плаваючий віджет. Це дозволяє побачити, хто розмовляє, або керувати мікрофоном, і вимкнути звук, коли Telegram працює у фоновому режимі.
На даний момент групові голосові чати орієнтовані на аудіо, але Telegram заявляє, що додає функції обміну відео та записами з екрану у найближчі тижні. Якщо Ви зацікавлені у випробуванні групових голосових чатів, Вам потрібно бути адміністратором групи, щоб увімкнути цю функцію в меню налаштувань групи.
Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
Як безпечно робити покупки в Інтернеті на новорічні свята? Поради
Як безпечно організовувати і брати участь в онлайн-зустрічах?
Як дізнатися, коли було встановлене основне оновлення Windows 10? ІНСТРУКЦІЯ
Зверніть увагу, генеральні прокурори десяти американських штатів подали антимонопольний позов проти Google. Вони звинувачують компанію в змові з Facebook і порушення законодавства про рекламу в Інтернеті.
Окрім цього, три мільйони користувачів стали жертвами шкідливих розширень для браузерів Chrome і Edge. Ці розширення викрадали персональні дані і перенаправляли користувачів на фішингові сайти.
До речі, американська компанія SolarWinds розпочала розслідування кіберінціденту, під час якого зловмисникам вдалося використати продукти SolarWinds в атаках на державні і приватні організації США. Кіберзлочинці змогли скомпрометувати систему збирання софту, яку використовують для моніторингової платформи Orion
Нагадаємо, що iOS 14.3 і iPadOS 14.3 отримали виправлення 11 проблем безпеки, серед яких є настільки серйозні, що зловмисник може виконати код на пристроях iPhone і iPad. Для експлуатації двох найсерйозніших багів хакеру досить використовувати спеціально підготовлений файл шрифту, за допомогою якого можна запустити шкідливий код в системі жертви.