Сервіс веб-відображення карт Google знову повернувся до watchOS після припинення функціонування в 2017 році. Сьогодні користувачі Apple Watch можуть знову завантажити додаток після оновлення в App Store.
Основна функція Карт Google на Apple Watch полягає у наданні покрокових вказівок шляху до місця розташування та розрахунку приблизного часу прибуття. На дисплеї годинника Ви зможете побачити “Поточну поїздку” та збережені пункти призначення і ярлики місць – “дім”, “робота” “університет” та інші, повідомляє iLounge.
Наразі додавання нового місця недоступне в додатку на годиннику. Користувачів переспрямовують до програми iPhone, щоб це було завершено. Додаток watchOS Maps може встановити режим подорожі для прогулянки пішки, громадського транспорту, велосипеда та машини (і відповідно розраховувати оптимальні маршрути). Вказівки Карт Google відображаються на картках із великими піктограмами значків.
Додаток має тактильну підтримку для навігації. Поточні карти ще не підтримуються. але в майбутньому будуть працювати з годинника. Крім того, додаток використовує підключення до Інтернету на Вашому iPhone для безперебійної роботи.
Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
Чому варто дотримуватись максимальної приватності Вашого профілю і сторінки у соцмережах
10 кращих застосунків для Android та iOS, які допоможуть Вам у навчанні
Чому слід оновлювати програмне забезпечення? Поради
Як заблокувати небажаний контакт у Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ
Як зупинити відстеження небажаними програмами Вашої точної геолокації? ІНСТРУКЦІЯ
Нове сімейство троянських шкідливих програм виявили фахівці з кібербезпеки. Загроза поширюється через шкідливі торенти та використовує численні прийоми, щоб отримати якомога більше криптовалюти від жертв, та при цьому уникнути виявлення.
Також компанії Apple і Google оголосили, що в майбутніх версіях операційних систем iOS і Android буде реалізована система відстеження поширення COVID-19, для використання якої раніше була потрібна установка окремого додатка.
Зверніть увагу, як з’ясували фахівці компанії Palo Alto Networks, найчастіше зловмисники імітують сайти Microsoft, Facebook, Netflix, PayPal, Apple, Royal Bank of Canada, LinkedIn, Google, Apple iCloud, Bank of America, Dropbox, Amazon і Instagram.
До речі, Apple випадково дозволила шкідливій програмі Shlayer працювати на macOS. Шкідливе ПЗ було замасковано під оновлення для Adobe Flash Player і пройшло необхідну верифікацію в Mac App Store.
Співробітники Mozilla провели нове дослідження, яке підтвердило, що історія переглядів браузера дозволяє ідентифікувати користувачів. Вони з’ясували, що більшість користувачів слідують звичними схемами перегляду веб-сторінок, і це дозволяє онлайн-рекламодавцям створювати їх точні профілі.