Якщо Ви надсилаєте комусь повідомлення WhatsApp, але не отримуєте жодних відповідей, Вам може бути цікаво, чи Вас заблокували. І є кілька способів це зрозуміти.

Перше, що Вам потрібно зробити, – це відкрити розмову в додатку WhatsApp для iPhone або Android, а потім переглянути контактні дані вгорі. Якщо Ви не бачите їх зображення профілю та останніх переглядів, можливо, вони Вас заблокували, пише How-To Geak.

Але відсутність аватара та останнього переглянутого повідомлення не є гарантією того, що Вас заблокували. Ваш контакт міг би просто відключити їх останні активності.

Спробуйте надіслати текстові повідомлення або телефонувати

Коли Ви пересилаєте повідомлення комусь, хто Вас заблокував, буде відображатися лише одна галочка. Ваші повідомлення фактично не дійдуть до WhatsApp контакту.

Якщо Ви надіслали повідомленнями, перш ніж вони заблокували Вас, Ви побачите дві синіх галочки.

Ви також можете спробувати зателефонувати. Якщо Ваш дзвінок не проходить, це може бути ознакою, Вас заблоковано.

Спробуйте додати користувача до групи

Цей крок дасть Вам найвірніший знак. Спробуйте створити нову групу в WhatsApp і додайте контакт у групу. Якщо WhatsApp каже Вам, що додаток не зміг додати користувача до групи, це означає, що він заблокував Вас.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ОЧИСТИТИ КЕШ ТА ФАЙЛИ COOKIES У БРАУЗЕРІ FIREFOX? – ІНСТРУКЦІЯ

ПОРАДИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ СВОЇХ ДОДАТКІВ ДЛЯ IPHONE АБО IPAD

ЯК ЗАПОБІГТИ ДЕФРАГМЕНТАЦІЇ ТВЕРДОТІЛОГО НАКОПИЧУВАЧА SSD? ІНСТРУКЦІЯ

НАВІЩО ПОТРІБЕН МЕНЕДЖЕР ПАРОЛІВ ТА ЯК ПРАВИЛЬНО ЙОГО ОБРАТИ?

ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE ЗБИРАТИ ВАШІ ДАНІ ТА НАЛАШТУВАТИ ЇХНЄ АВТОВИДАЛЕННЯ? ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, Mac переживає ще одну величезну зміну процесора. До кінця 2020 року Apple випустить Mac, які містять “Apple Silicon”, як і iPad та iPhone. Ось що означає кінець процесорів Intel для майбутнього Mac. Новий macOS 11.0 Big Sur, який очікують восени 2020 року, стане першою версією macOS, яка підтримує цю нову архітектуру.

Також Apple на всесвітній конференції розробників Worldwide Developers Conference (WWDC) 2020 анонсувала нові функції конфіденційності та безпеки для користувачів iOS і macOS.

Окрім цього, після років спекуляцій та чуток, Huawei офіційно представила свою операційну систему Harmony OS в 2019 році. Можна сказати, що було поставлено більше питань, ніж відповідей. Як це працює? Які проблеми вона вирішує? І це продукт ворожнечі між Huawei та урядом США?

До речі, хакери використовували шкідливе програмне забезпечення, через яке викрадали реквізити банківських електронних рахунків громадян США, Європи, України та їхні персональні дані. Зокрема, через електронні платіжні сервіси, у тому числі заборонені в Україні російські, вони переводили викрадені гроші на власні рахунки у вітчизняних та банках РФ і привласнювали.

Хакери зараз користуються сервісом Google Analytics для крадіжки інформації про кредитні картки із заражених сайтів електронної комерції. Відповідно до звітів PerimeterX та Sansec, хакери зараз вводять шкідливий код, призначений для крадіжки даних на компрометованих веб-сайтах.