Власниця Tesla змусила викрадачів відмовитися від угону за допомогою смартфона

Радіоведуча з Австралії Анабель Брет не тільки запобігла викраденню свого електрокара, а й допомогла поліції піймати злодіїв – все завдяки додатку Tesla.

Спочатку жінка отримала повідомлення на телефон про те, що спрацювала сигналізація. Вона побачила, що авто немає на місці і відкрила мобільний додаток. Брет не розгубилася і відправилася в погоню за зловмисниками, дорогою знущаючись над ними через додаток на смартфоні.

Спритна автоледі активувала на своїй Tesla режим “Valet Mode”. З його допомогою дівчина обмежила максимальну швидкість машини до 112 км/год, вмикала і вимикала в салоні світло, керувала електросклопідйомниками і клаксоном.

Викрадачі не витримали психологічного тиску і втекли, залишивши машину на узбіччі. Один із зловмисників впустив в Tesla своє водійське посвідчення. Поліція з легкістю доведе, що водійські права належать саме викрадачеві, адже електрокар включив запис навколишнього оточення після викрадення.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Фішингові листи: розпізнаємо шахрайство на реальному прикладі

Як вимкнути веб-камеру та мікрофон у Zoom? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити ім’я користувача у Twitter? – ІНСТРУКЦІЯ

Як виявити шахрайство з технічною підтримкою та уникнути його? Поради

Як виміряти рівень кисню у крові за допомогою Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ

Як увімкнути нову функцію відстеження миття рук на Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, оператор платіжної системи Mastercard готує до пробних випробувань банківську карту F.CODE Easy, що використовує відбитки пальців для підтвердження прав на транзакцію в платіжних терміналах магазинів.

Також з’явився мобільний додаток доповненої реальності #PrisonersVoice, який привертає увагу міжнародної спільноти до українських бранців Кремля та до системного порушення Російською Федерацією прав людини загалом.

До речі, експерт з інтернет-безпеки, “білий хакер” із Нідерландів Віктор Геверс, відомий тим, що зміг зайти на екаунт президента США Дональда Трампа в 2016 році, повторив свій “успіх” в 2020 році.

Окрім цього, кіберзлочинне угруповання викрало понад 3 Тб приватних відео та розмістило їх на сайтах для дорослих. Серед викладених матеріалів були як відверто інтимні, так і цілком буденні. Зловмисники отримали доступ до понад 50 тисяч особистих IP-камер, що дозволило зібрати колекцію відеоматеріалів.

А 30-річний житель Івано-Франківщини створив веб-сайти, де на платній основі надавав доступ до перегляду фільмів. Засновник онлайн-кінотеатрів не мав дозволів від правовласників на розповсюдження їхніх творів та порушив авторські права двох іноземних кінокомпаній.