Не знаєте, як змінити мову у Facebook? Насправді, це легко і швидко, адже Facebook має практично будь-яку мову – від англійської до іспанської, німецької, французької, арабської, китайської, мандаринської, португальської, восьми індійських мов тощо.

Можливо, трапиться так, що Вам захочеться виправити випадкову зміну мови, або просто внести зміни, щоб спробувати вивчити мову, або допомогти комусь іншому перейти на рідну мову. Якими б не були Ваші причини, це можна зробити за сім або менше кліків.

Як змінити мову в мобільному додатку Facebook (Android або iOS)?

 • Відкрийте програму та натисніть кнопку меню у верхньому правому куті. (Це повинно виглядати як три короткі горизонтальні лінії, складені разом, і відоме як меню гамбургера)
 • Прокрутіть вниз до “Налаштування та конфіденційність (⚙️).
 • Ви побачите список із налаштуваннями, виберіть “Мова”.
 • Виберіть мову Facebook, натиснувши “Редагувати”. Якщо Ви надали доступ до місцезнаходження Facebook, соціальна мережа запропонує Вам загальні мови у Вашому регіоні, а не список мов в алфавітному порядку.

Одним натисканням на мову Ви зміните її. Готово!

Як змінити мову у десктопній версії Facebook?

 1. Відкрийте Facebook і натисніть маленьку кнопку зі стрілкою спадного меню вгорі праворуч (🔽)
 2. Натисніть “Налаштування та конфіденційність” (⚙️).
 3. Ви побачите список із налаштуваннями, виберіть “Мова й регіон”
 4. Виберіть “Мова Facebook”, натисніть “Редагувати”. Мови розташовані в алфавітному порядку.
 5. Виберіть “Зберегти”. Facebook перезавантажиться, і мова інтерфейсу зміниться.

Інші налаштування мови у Facebook

У десктопній версії Facebook також доступні інші налаштування мови. Зокрема, Ви можете відмовитись від перекладу дописів на певній мові.

 1. Зайдіть Відкрийте Facebook і натисніть маленьку кнопку зі стрілкою спадного меню вгорі праворуч (🔽)
 2. Натисніть “Налаштування та конфіденційність” (⚙️).
 3. Виберіть “Мова й регіон”, потім перейдіть до “Пости від друзів та сторінок”.
 4. Знайдіть там “Мови, з яких ви не хочете, щоб вам пропонували перекладати” (Languages that you don’t want to be offered translations for).
 5. Введіть у рядку мову, натисніть “Зберегти”.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Чому варто дотримуватись максимальної приватності Вашого профілю і сторінки у соцмережах

10 кращих застосунків для Android та iOS, які допоможуть Вам у навчанні

Чому слід оновлювати програмне забезпечення? Поради

Як заблокувати небажаний контакт у Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зупинити відстеження небажаними програмами Вашої точної геолокації? ІНСТРУКЦІЯ

Як захистити екаунт TikTok? Поради

Нове сімейство троянських шкідливих програм виявили фахівці з кібербезпеки. Загроза поширюється через шкідливі торенти та використовує численні прийоми, щоб отримати якомога більше криптовалюти від жертв, та при цьому уникнути виявлення.

Також компанії Apple і Google оголосили, що в майбутніх версіях операційних систем iOS і Android буде реалізована система відстеження поширення COVID-19, для використання якої раніше була потрібна установка окремого додатка.

Зверніть увагу, як з’ясували фахівці компанії Palo Alto Networks, найчастіше зловмисники імітують сайти Microsoft, Facebook, Netflix, PayPal, Apple, Royal Bank of Canada, LinkedIn, Google, Apple iCloud, Bank of America, Dropbox, Amazon і Instagram.

До речі, Apple випадково дозволила шкідливій програмі Shlayer працювати на macOS. Шкідливе ПЗ було замасковано під оновлення для Adobe Flash Player і пройшло необхідну верифікацію в Mac App Store.

Співробітники Mozilla провели нове дослідження, яке підтвердило, що історія переглядів браузера дозволяє ідентифікувати користувачів. Вони з’ясували, що більшість користувачів слідують звичними схемами перегляду веб-сторінок, і це дозволяє онлайн-рекламодавцям створювати їх точні профілі.